Kategorie produktów

Lourdes – Fatima – La Salette

Data wyjazdu:  2018-06-23 , 2018-09-15
Cena:  1550 PLN + 650 EURO
Wymagany dokument:  Paszport/Dowód osobisty

PIELGRZYMKA ANULOWANA

Terminy

23.06-05.07.2018, 15-27.09.2018

W cenie

  • przejazd klimatyzowanym autokarem
  • noclegi w hotelu ***/**** (pokoje dwuosobowe, trzyosobowe na życzenie).
  • dwa posiłki dziennie, do śniadania kawa i herbata, do obiadokolacji woda
  • wstępy
  • napiwki
  • opieka Księdza/Przewodnika
  • ubezpieczenie NNW, KL i od chorób przewlekłych

DZIEŃ 1

CZĘSTOCHOWA – STRASBOURG
Przejazd tranzytowy na nocleg do Strasbourga.

DZIEŃ 2

STRASBOURG – LA SALETTE
Strasbourg – siedziba wielu europejskich instytucji. Nawiedzenie katedry Notre-Dame. Spacer po Placu Gutenberga. Wyjazd do Sanktuarium w La Salette i udział w wieczornej procesji. Sanktuarium Matki Boskiej Płaczącej jest miejscem objawienia się Maryji w 1846 dwojgu pastuszkom.

DZIEŃ 3

LA SALETTE
La Salette – Droga Krzyżowa, zwiedzanie Sanktuarium, wieczorna liturgia.

DZIEŃ 4

LA SALETTE – LOURDES
Msza św. w La Salette. Przejazd do Lourdes – udział w nabożeństwie wieczornym.
Lourdes – najsłynniejsze Sanktuarium we Francji u stóp Pirenejów, w którym Matka Boża objawiała się w 1858 r. Bernadecie Soubirous.

DZIEŃ 5

LOURDES
Zwiedzanie Sanktuarium i miejsc związanych z objawieniami. Udział w Drodze Krzyżowej. Nabożeństwo wieczorne – procesja światła, możliwość kąpieli w basenach.

DZIEŃ 6

LOURDES – SAN SEBASTIAN – LOYOLA – BURGOS
Poranna Msza św. w Lourdes. San Sebastian – krótki odpoczynek w miasteczku nad Zatoką Biskajską. Nawiedzenie domu rodzinnego św. Ignacego z Loyoli i Bazyliki Księży Jezuitów. Burgos – dawna stolica Starej Kastylii ze starówką z ciemnego kamienia i jedną z najwspanialszych katedr gotyckich w całej Hiszpanii.

DZIEŃ 7

BURGOS – COIMBRA – FATIMA
Coimbra – miasto narodzin sześciu królów Portugalii i siedziba najstarszego uniwersytetu w kraju z 1290 r. Zwiedzanie Starej i Nowej Katedry. Podziwianie panoramy miasta bogatej w zabytki sztuki i architektury. Przejazd do Fatimy – nabożeństwo.

DZIEŃ 8

FATIMA
Poranna Msza św. i zwiedzanie bazyliki oraz placu sanktuaryjnego, a także miejsc związanych z objawieniami w Valinhos, Loca do Cabeço i Aljustrel w 1917 r. Droga Krzyżowa i udział w wieczornej nabożeństwie.

DZIEŃ 9

ATIMA – SANTIAGO DE COMPOSTELA – LA CORUÑA
Poranna Msza św. w Fatimie i wyjazd do Santiago de Compostela. Zwiedzanie Sanktuarium św. Jakuba Apostoła, którego marmurowy grobowiec został odkryty ok. 800 r. i odtąd stał się jednym z najważniejszych szlaków pątniczych. Zwiedzanie katedry św. Jakuba z XI w. i spacer po Starym Mieście. Nocleg w La Coruña.

DZIEŃ 10

LA CORUÑA – LOURDES
La Coruña – port, z którego wypłynęła w morze w 1588 r. niezwyciężona Armada, pokonana w końcu przez Brytyjczyków. Miasto wsławiło się również w walecznej obronie przed wojskami Napoleona. Udział w nabożeństwie wieczornym w Lourdes.

DZIEŃ 11

LOURDES – ARS – LYON
Przejazd do Ars. Zwiedzanie miejsc, gdzie żył i pracował św. Jan Maria Vianney – patron wszystkich proboszczów, kanonizowany w 1925 r. przez papieża Piusa XI. Nocleg w okolicach Lyonu.

DZIEŃ 12

LYON – ALTÖTTING
Przejazd do Altötting, nazywanego „Bawarską Częstochową” – Sanktuarium Czarnej Madonny – patronki Bawarii.

DZIEŃ 13

ALTÖTTING – CZĘSTOCHOWA
Przejazd powrotny z Altötting do Częstochowy.

Pielgrzymka do Lourdes, Fatimy i La Salette

Chcesz przeżyć niezapomniane chwile zwiedzając cudowne miejsca takie jak: katedra Notre-Dame, Sanktuarium Czarnej Madonny, katedrę św. Jakuba, Sanktuarium w Lourdes, Bazylika Matki Boskiej Różańcowej w Fatimie? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą pielgrzymki Lourdes – Fatima – La Salette! Zapewniamy, że pozwoli Ci ona na zobaczenie na własne oczy najwspanialszych miejsc zlokalizowanych na tym właśnie terenie! Nasza 13sto dniowa pielgrzymka to pełna gwarancja satysfakcji. W cenie pielgrzymki zawarte są: przejazd klimatyzowanym autokarem, noclegi w hotelach trzy i czterogwiazdkowych, dwa posiłki w ciągu każdego dnia, wstępy do wszystkich miejsc, opieka Księdza/Przewodnika oraz niezbędne ubezpieczenie.

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z pielgrzymką Lourdes – Fatima – La Salette, to nie trać czasu, lecz już dziś skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie!

Inne, najbliższe wyjazdy

Dołącz do nas do facebooka !
DOŁĄCZ DO NAS