Kategorie produktów

Słowo wstępne

                                                                                                                         Kto stanie w świętym miejscu

                                                                                                                         ten otrzyma błogosławieństwo od Pana.

                                      (Ps. 24)                                                 


Drogi Pielgrzymie,

Rok 2018 jest dla nas szczególny, bo obchodzimy jubileusz XXV - lecia istnienia. Przez to ćwierć wieku zaprowadziliśmy do świętych miejsc miliony pielgrzymów. Nasza propozycja, którą staramy się wzbogacać z każdym rokiem, obejmuje kilkadziesiąt tras pielgrzymkowych niemal w każdym kierunku. Są wśród nich pielgrzymki po Europie, Azji, Ameryce Południowej i Północnej. Zarówno w papierowej wersji katalogu jak i na naszej stronie prezentujemy tylko część naszych propozycji, ponieważ dla zainteresowanej grupy jesteśmy w stanie przygotować każdą pielgrzymkę do dowolnego miejsca na świecie w dowolnym czasie.

Wystarczy niewielka grupa parafialna, grupa znajomych, która chce pielgrzymować do wybranego miejsca na świecie. Oczywiście możemy także zmodyfikować propozycję programu katalogowego. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie.

Z pomocą Bożą wypracowaliśmy sobie renomę solidnego i rzetelnego organizatora. Jednym z naszych atutów, który wyróżnia nas spośród innych biur jest brak tzw. „ukrytych kosztów”. Oznacza to, że na naszych pielgrzymkach nigdy nie ma żadnych dodatkowych opłat. Kiedy w cenie są dwa albo trzy posiłki (w zależności od trasy) opłacone są również napoje – do śniadań kawa i herbata, do obiadów i obiadokolacji woda. Jeżeli po bagaże do autokaru wchodzą pracownicy hotelu nie znaczy to, że trzeba za to zapłacić.To samo dotyczy obsługi restauracji. Jeśli grupy korzystają z komunikacji miejskiej bilety na metro czy autobus nigdy nie są dodatkowo płatne.

Kolejnym niezwykle ważnym atutem jest korzystanie z rejsowych połączeń lotniczych, dzięki którym nasi pielgrzymi nawet w sytuacjach nieprzewidywalnych – kiedy pyli wulkan, jest burza uniemożliwiająca lot czy strajkuje lotnisko – zawsze mogą liczyć na hotel i posiłek. Nasi klienci nigdy nie będą pozostawieni sami sobie na lotnisku, nawet jeżeli samolot nie wystartuje zgodnie z planem. To samo dotyczy podróżowania autokarami, które zawsze są czyste, wygodnie i – co ważne – klimatyzowane po to, aby zminimalizować niewygody związane z dłuższymi dziennymi przejazdami. Tylko dziennymi, bo w myśl zasady biura grupy nigdy nie podróżują nocą. Wychodzimy z założenia, że dzięki spokojnemu wypoczynkowi po intensywnym dniu łatwiej jest przeżywać wizyty w wyjątkowych miejscach na pielgrzymim szlaku.

W ramach naszej oferty ubezpieczeniowej gwarantujemy też komfort w przypadku choroby czy nieszczęśliwego wypadku. Zaopiekujemy się Państwem zawsze i zawsze pomożemy szczęśliwie wrócić do domu. Również wtedy, kiedy choroba będzie następstwem leczonej już wcześniej choroby przewlekłej.

Zachęcamy Państwa do śledzenia naszej oferty na stronie internetowej, ponieważ często umieszczamy na niej dodatkowe trasy, których nie ma w papierowej wersji katalogu. Pojawiają się również na niej promocje i programy specjalne. Aktualizujemy tam również na bieżąco wszelkie powstałe niezależnie od nas zmiany jak na przykład przesunięcia terminów przelotów.

Mamy nadzieję, że oferta, która Państwu przedstawiamy i warunki, które proponujemy zachęcą Państwa do wybrania się na pielgrzymkę właśnie z „Apostolos”. Nasi przewodnicy duchowi, którzy zawsze towarzyszą pielgrzymom, pomogą Państwu dostrzec piękno Boskiego Dzieła w czasie codziennych Mszy Św. celebrowanych na każdej naszej wyprawie – od Jerozolimy po Nowy Jork.


Apostolos

Dołącz do nas do facebooka !
DOŁĄCZ DO NAS