Kategorie produktów

Słowo wstępne

                                                                                                                       

"Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu".

Marcel ProustOferta pielgrzymkowa na rok 2021 nie będzie wydawana w formie katalogu, wszystkie propozycje znajdą się, mamy nadzieję, już w najbliższym czasie na naszej stronie internetowej i tam będą na bieżąco aktualizowane, na stronie będziemy umieszczać wszelkie ważne informacje takie jak promocje czy nowe propozycje. Jeżeli chcą Państwo otrzymać konkretną trasę w wersji drukowanej bardzo prosimy o kontakt z biurem.


Drogi Pielgrzymie


            Trzy lata temu roku obchodziliśmy 25 - lecie istnienia. Mamy więc za sobą już ponad ćwierć wieku wspólnego pielgrzymowania i właśnie stajemy u progu kolejnego. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Oznacza to przecież kilkadziesiąt lat Państwa zaufania i wiary w sens wspólnej modlitwy w najróżniejszych zakątkach świata.  Ale to jednocześnie, obok radości, wielka odpowiedzialność, bo chcemy wciąż odkrywać dla wszystkich spragnionych podróży nowe kierunki, nowy wymiar pielgrzymowania. Jak powiedział św. Augustyn - świat jest książką a więc podróżowanie to "czytanie" świata, każdy kolejny krok jest odkrywaniem jego kolejnej strony. Są to strony szczególne, bo wszędzie gdzie jesteśmy towarzyszy nam Bóg. To z Nim przemierzamy świat, to Jego zabieramy ze sobą w sercu w każdą podróż,  na pustynię, nad błękitne morze czy wreszcie do serca tętniącej życiem metropolii. Wierzymy, że w każdym z tych miejsc będzie z nami i pomoże nam zrozumieć tę jedyną, najważniejszą książkę, jaką jest życie z Nim u boku w każdym miejscu na świecie. I chcemy w taką właśnie podróż Państwa zaprosić.


            Rok 2020 okazał się być rokiem wielkiej próby nie tylko dla nas. Pandemia pokrzyżowała większość planów. Dla nas był to czas szczególnie ciężki. Mimo to mamy nadzieję, że rok 2021 pozwoli nam powrócić do normalności i znowu będziemy mogli organizować dla Państwa pielgrzymki do wszystkich części świata. Postaramy się na pewno pozostać do Państwa dyspozycji bez zmian zasad. Mamy nadzieję pozostać z tym samymi kilkudziesięcioma trasami, które już Państwo znacie. Niezmiennie będziemy też czekać na wszelkie sugestie dotyczące innych kierunków. Pozostajemy otwarci na wszelkie Państwa sugestie. Możemy zorganizować pielgrzymkę do zaproponowanego miejsca na świecie w dowolnym czasie.      


            Zasady naszego biura, które od lat są naszą wizytówką oczywiście pozostają niezmienne.  Jak zawsze nie mamy tzw. „ukrytych kosztów” co oznacza, że  na naszych pielgrzymkach nigdy nie ma żadnych dodatkowych opłat. Kiedy w cenie są dwa albo trzy posiłki (w zależności od trasy) opłacone są również napoje – do śniadań kawa i herbata, do obiadów i obiadokolacji woda. Jeżeli po bagaże do autokaru wchodzą pracownicy hotelu nie znaczy to, że trzeba za to zapłacić. To samo dotyczy obsługi restauracji. Jeśli grupy korzystają z komunikacji miejskiej bilety na metro czy autobus nigdy nie są dodatkowo płatne. Bardzo ważny jest dla nas bezpieczny transport. Dlatego korzystamy tylko z rejsowych połączeń lotniczych, dzięki którym nasi pielgrzymi nawet w sytuacjach nieprzewidywalnych – kiedy pyli wulkan, jest burza uniemożliwiająca lot czy strajkuje lotnisko – zawsze mogą liczyć na hotel i posiłek. Nasi klienci nigdy nie będą pozostawieni sami sobie na lotnisku, nawet jeżeli samolot nie wystartuje zgodnie z planem. Aby zachować komfort podróżowania również drogą lądową grupy autokarowe nigdy nie podróżują nocą. Dla nas najważniejsze jest, aby każdy pielgrzym mógł wędrować po pielgrzymich szlakach wypoczęty i wyspany. Jednocześnie nie zapominamy o bezpieczeństwie naszych pielgrzymów. Wszyscy nasi klienci są ubezpieczeni od kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków i chorób przewlekłych. Oznacza to, że w przypadku każdej nieprzewidzianej niedyspozycji  zaopiekujemy się Państwem, a w razie potrzeby pomożemy szczęśliwie wrócić do domu. Dewizą naszego biura był i jest duchowy wymiar podróżowania. Dlatego na każdej trasie każdego dnia modlimy się na wspólnej Mszy Św.

        Dziękując za dotychczasowe zaufanie mamy nadzieję, nie zawieść Państwa również w przyszłości. Mamy wielka nadzieję, że świat pokona pandemię i wybiorą się Państwo na pielgrzymkę właśnie z biurem APOSTOLOS.Dołącz do nas do facebooka !
DOŁĄCZ DO NAS