Halina

Witam.

W dniach 20-27 lutego uczestniczyłam w pielgrzymce do Ziemi Świętej. Był to dla mnie fantastyczny, niezapomniany czas. W ciągu tych dni przeżyłam życie Pana Jezusa od Jego narodzenia aż po śmierć krzyżową. Byłam we wszystkich tych miejscach, w których On był. Niesamowite wrażenia, doznania, czułam się momentami jak w tamtym czasie, w środku tamtych wydarzeń. Pielgrzymowanie śladami Jezusa było dla mnie wyjątkowymi Rekolekcjami.

Pragnę tą drogą podziękować za sprawną organizację, bardzo dobrą atmosferę, dobrze ułożony program, świetną bazę hotelową, profesjonalizm miejscowego kierowcy autokaru. Szczególnie chcę podziękować za obecność Ks. Mirka Prekopa i przewodniczki Pani Magdy. Księdzu dziękuję za przepiękne kazania podczas mszy św., za prowadzone modlitwy w autokarze, za ogromnie wzruszającą Drogę Krzyżową, za głoszone w różnych momentach Pielgrzymki Słowo Boże, za rozważania Ewangelii, które w niesamowity sposób trafiały do serca.

Przewodniczka – Pani Magda z ogromnym zaangażowaniem wypełniała swoje obowiązki. Z pasją opowiadała o życiu Jezusa i Jego Rodziny, odwiedzanych miejscach, kultywowanych zwyczajach, ludziach a nawet ich uczuciach.Wykazała ogromna wiedzę.

Planując kolejną pielgrzymkę na pewno sięgnę po Waszą ofertę.

Serdecznie dziękuję i gorąco pozdrawiam

Dołącz do nas do facebooka !
DOŁĄCZ DO NAS