Bogdan

Wróciliśmy z Pielgrzymki do Ziemi Świętej w terminie 31.08-07.09.2015, więc chciałbym podziękować za wspaniałą wyprawę – pod każdym względem doskonale zorganizowaną.

Wielka zasługa w tym przewodnika, księdza Radosława Herki, który okazał się profesjonalistą z głęboką, wystudiowaną wiedzą, ale jednocześnie poruszającym się po tym skomplikowanym i pełnym paradoksów miejscu z wielką swobodą, i  luzem (w najlepszym, pozytywnym tego słowa znaczeniu) wytrawnego podróżnika.

Bardzo dużo podróżujemy z żoną po świecie, więc mam możliwość porównania – to była najlepiej zorganizowana wyprawa ze wszystkich, które odbyliśmy, ale podkreślam, że najbardziej zaimponowała nam wiedza księdza Radosława, który z każdym odwiedzanym miejscem łączył natychmiast cytaty z Pisma Świętego odnoszące się do niego, ale i znajomość współczesnej, zagmatwanej sytuacji tego regionu.

Ja potrafię odróżnić zwykłe, rutynowe wiadomości przewodnika, od jak wyżej wspomniałem – głębokiej i wystudiowanej wiedzy!!! (że nie wspomnę już o umiejętności przekazania jej taką pasją).

Jeszcze raz dziękuję!!!


P.S. Oczywiście, będę polecał Was wszystkim znajomym.

Dołącz do nas do facebooka !
DOŁĄCZ DO NAS