Małgorzata i Piotr z Czarnkowa w woj. wielkopolskim

Szanowni Państwo!


Wraz z mężem uczestniczyliśmy w pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach od 24.03.2017r do dnia 31.03.2017r. Był to dla nas czas wzruszeń i zachwytu. Program pielgrzymki był bardzo bogaty i intensywny, dzięki czemu mogliśmy dużo zobaczyć i w pełni wykorzystać nasz pobyt w tylu ciekawych miejscach. Mieliśmy również czas na wypoczynek i regenerację sił. Pan Robert Grzesiak jest bardzo kompetentnym przewodnikiem, serdecznym człowiekiem, ma klasę w relacjach z ludźmi i dużą wiedzę, za którą mu serdecznie dziękujemy. Był dla nas opiekuńczy i pełen humoru.

Jesteśmy wraz z mężem bardzo zadowoleni z wyjazdu. Pielgrzymki organizowane przez księży Pallotynów cieszą się bardzo dobrą opinią. Zanim podjęliśmy decyzję o wyjeździe organizowanym przez Państwa biuro, szukaliśmy różnych informacji i te o Państwa działalności były super. Teraz mieliśmy okazję sami się przekonać i będziemy polecać.

Dziękujemy również za intensywny i niezwykle ważny wkład w pielgrzymkę księdza Wiesława, Jego modlitwy, rozważania i homilie. Jest dużo mądrości w tak młodym księdzu. Hotele również były ok i cieszy nas, że wybraliście Państwo te, które są prowadzone przez chrześcijan.

Jeszcze raz dziękujemy za dostarczenie nam tylu wrażeń i przemiłą obsługę również w rozmowach telefonicznych.


Serdecznie pozdrawiamy.

Dołącz do nas do facebooka !
DOŁĄCZ DO NAS